Õpileping

Link ülesandele: Ülesanne õpilepingule

Mida soovin õppida/mis valdkonda? Õpikeskkondadega seoses soovin, et ma ei peaks kulutama oma aega ja energiat õpikeskkondadele, mis on juba oma sisult ajale jalgu jäänud. Siiani pean tudengina kõige mugavamaks eDidaktikumi. Bakalureuse esimesel kursusel tundsin, et EduFeedr ei ole minu jaoks nii mugav. Nüüd avaneb taas võimalus seda katsetada. See õppimise koht mulle endale.  Aine oma nimetuselt tundub minu jaoks huvitav ning hea meelega omandan kõike, mida saan edaspidi enda töös kasutad.

Eesmärgid? Saada teadmisi, mida veel ei oma. Saada uusi teadmisi ka kaastudengitelt.

Strateegiad? Käia loengutes kohal, hoida ülesannetel silma peal ja need lahendada nii, et ajahätta ei jääks. Lisaks grupitöödes jaotada ülesanded selgelt ja arusaadavalt ning tähtaegadest kinni pidada. Kulutada aega sellele, mis huvitab.

Vahendid/ressurisid? Eelkõige panen paika, mis aeg üldse minu graafikust kulub koolitöödele. Seda selleks, et töö ja kool üksteist segama ei hakkaks. Tehnoloogia puhul toetun enda isiklikule sülearvutile.

Hindamine? Hindamine sõltub minust endast. Kas saadud teadmised annavad mulle midagi juurde või mitte? Tean, et enda jaoks huvitavaid ülesandeid teen maksimum ressursiga. Omandan uusi teadmisi enda, mitte õppejõu jaoks.

 

Reflektsioon

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s